| Cora18 a întrebat:

Iubiti animalele? Care e animalul vostru preferat? Spuneti-mi ce va face sa-l indragiti?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Da iubesc animalele
Pisica.
O indragesc fiindca e o felina foarte draguta, pufoasa si are botiku ala rozlove struck.Imi place s. o pup mereulaughing

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu ador porcusorii de guineea. Sunt niste animalute foarte dragalase, cu blanita pufoasa, nu ocupa loc mult si sunt foarte blande, nu musca niciodata plus ca e foarte usor de intretinut. Ma joc cu el zilnic.