| Ofatacuvise a întrebat:

Iubitul meu are o problema.Suntem de mult timp impreuna si niciodata nu ma ia cu el nicaieri. Nici nu iesim impreuna la restaurant sau ceva, iese 1 ora pe afara seara la 3 saptamani. Zice ca are treaba si etc.Cand merge la nunti tot asa nu ma ia sad ma simt super naspa, eu l-as lua cu mine peste tot doar ca imi e rusine sa il intreb... Si asa in general nu ma ia nicaieri pe unde merge. Deparca ar fi singur. De sunat nu ma sunq niciodata.E ciudat. zice ca are planuri serioase, vorbim de copii etc.dar nici parintilor nu ma prezinta..intr-adevar e mai rusinos dar asta nu e o scuza...si mie a inceput sa imi fie jena sa ii zic sa vina cu mine la strand sau asa ca ma va refuza. Vreo idee.Ce sa fac? sad

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Posibil sa fie mai incuiat la minte, ce rost are sa stai cu un om absent? Discuta liber cu el, fara niciun fel de retinere, intreaba-l care sunt motivele pentru care e atat de retinut in ce va priveste, si daca nu obtii un raspuns clar, bye bye, ma gandesc ca esti tanara, n-ai nevoie de pusti de 80 de ani.

| NameInUse a răspuns:

Uita-l, cauta altul.