| alessia_5541 a întrebat:

Iubitul meu iese cu Fosta lui IUBITA... zice ca ma iubeste doar pe mine, zice ca sunt doar Amici, fata nu zice asa ea zice ca se iubesc, el zice altceva. ei sunt vecini se cunosc de mici, eu am o relatie cu el de 5luni... ce fa fac? ce sa mai cred m-am saturat de viatacrying
fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| yos a răspuns:

Fata spune adevarul crede-ma ca ti o spun din propia experienta

1 răspuns:
| Papusha_2398 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa-i lasi pe ei doi sa fie impreuna. daca il iubesti cu adevarat pe tipul ala o sa-i cauti fericirea big grin arata0i ca ti la el. sau amcar sa nu devii paranoica si sa ai incredere in el ca nu te insala big grin