| AiIiIiIiRadu a întrebat:

Iubitul meu m-a pus sa ii spun ca vreau sa facem dragoste, dar imi cere sa ii spun asta de 15 ori, cu alte cuvinte. ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce naiba? De 15 ori? Dar daca ii spui o data ce are? Daca nu vrei sa o faceti,spune-i frumos ca nu esti pregatita, si sa incerce sa te inteleaga. Daca nu e capabil sa inteleaga, desparte-te de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E psihopat. Spune-i in cateva cuvinte ca are nevoie de un psihiatruwinking

| Evolve21 a răspuns:

Asta ar insemna ca iubitul tau este complet disperat...Nu vad de ce tear pune sa zici asa ceva daca tu nu vrei.Sau poate ca are alte motive pentru care te pune sa ii spui asta poate vrea sa se laude colegilor ca tu ii propui asta.happy Si mai incearca sa spui si tu un: Nu e prea mult.Asta nu va strica sper ca te-am ajutathappy