| Anonim200417 a întrebat:

Iubitul meu pare cam nepasator cand eu ma supar. Ajunge de a se supara ca eu m-am suparat si sa nu i prea pese ca m-am suparat. Sigur ma mai iubeste? Sau de ce face asa. Eu cand se supara nu fac asa ????

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La intrebarea cu... sigur te mai iubeste, chiar ai vrea sa iti raspundem noi? Uite... da. Ce se intampla acum?
Sau nu, nu te mai iubeste. Ce se intampla acum?

Asta trebuie sa discutati intre voi si doar intre voi. Daca simti ca ceva nu este bine in relatia ta, incearca sa schimbi. Daca nici asa nu te simti bine, renunta si gata.

| VoidEternal a răspuns:

E important daca supărarea ta are motive reale sau te superi doar ca să faci cum vrei tu.

Daca el consideră că tu nu ai motive reale sa fii supărată, atunci e normal să se supere și el.

| 1997onur a răspuns:

-_-

| Iasmina1999 a răspuns:

Ai incercat sa-l intrebi de ce face asta? happy