| ♥aŁєCsA♥ a întrebat:

Joc barn buddy si am nevoie de vecinisad nu stiu ce sa fac... de cate ori am dat pe ``ADD MORE NEIGHBORS`` imi da eroarecryingam auzit de un alt mod de ati adauga vecini (metoda aceea cu linkul)am incercat dar nici asa nu`mi merge mai pot face si altceva sau doar pot astepta sa ma adauge alte persoane?

Răspuns Câştigător
| lollipop_6643 a răspuns:

Deci in primul rand poti adauga vecini doar din lista de prieteni hi5. Intri pe fiecare profil al celor care joaca barn buddy si sus in bara iti apare linkul respectivului profil, de ex.:

http://www.hi5.com/friend/p123456789--nume--html

Din link copiezi numarul: 123456789 fara litera p

Incarci linkul de mai jos intr-o noua pagina web, iar dupa "r":" copiati numarul de mai sus "

http://www.hi5.com/......pCanvas.do

apoi Enter... astepti sa se incarce jocul, si ai inca un prieten in plus :)

Anunta-ma daca totu-i ok si se adauga prieteni. Funda?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca puteti bagati-ma si pe mine ca vreau mai multi vecini:d
Http://dulche-girlz.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite daca vrei eu la fel am nevoie de vecini
eu sunt miky miky miky
ma cauti pe hi5 si ma gaserti si ali lasi un caom ca sa stiu ca este pentru barn buddi ca vecini ok
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deser_23 iti zic tot ce vrtongue

| ♥aŁєCsA♥ explică:

Mersi oricum "lollipop":* dar asa am incercat si eu de mai multe ori si nu a merssad

| Trofin_Lavinia_1992 a răspuns:

Am nevoie de vecini