| alecsandra_1520 a întrebat:

Justin Bieber are prietena? love struck

Răspuns Câştigător
28 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu.Sariti pe el, feteleeehee hee!

| madalicious a răspuns:

Da uite : http://www.youtube.com/watch?v=btySfxcJ378&feature=related Si capu` ala de manechin e prietena lui! Ce tare!

P. S. Ma astept la stupid ca unii din userii care au dat raspuns n-au scapat fara unul. :)))

| thegreatgatsby a răspuns:

@ancutzzza10 fetito laughing. tu ori ziceai la misto ori esti dusa. aia doi numai sunt impreuna de un an de zile. iar tipa din poza aia care se saruta cu justin nu e caitlin, caitlin nu are parul in halul ala. cred ca tipa e Shay. cealalta fosta prietena a lui Justin.

| OanaG a răspuns:

Bai te dai la barbatu`meo? Ia vezi...

| Rukhsandra a răspuns:

Da ma are pe mine big grin dar i-am dat cu flit si i-am zis sa ma lase frate in pace ca eu nu ies cu vedete din astea rolling on the floor)
dar ma suna nonstop si nu stiu cum sa scap de ellaughing...

| Luori a răspuns:

Astazi cand m`am dat cu el cu rolele, mi-a marturisit ca are 3 sad. Ce nesimtit

| divinuu a răspuns:

Dc? vrei sa te duci la el? Hai grabeste-te ca te asteapta

| Andra_3307 a răspuns:

Nua re ii pl de slenna gomez (sentiment reciproc) si cred ca e cu aia din Baby pentru ca daca te uiti seamana muult cu selena in fine n`are rost sanse de la o fana sa fie cu el 0, 1% nici atat aproape deloc stiu ca ai vrea sa fii cu el ce fana nu ar vrea dar asa este o sa gasesti pe cineva aici si pun pariu ca te vei casatorii cu un romantonguelaughing asta ii soarta crezi ca nu as fii vrut sa ma nasc in canada?tongue

| Georgianna3723 a răspuns:

Nu. De ce, vrei sa te bagi pe el smug?

| Mihaic93 a răspuns:

Ultimele sale prietene au fost fetele de la Playboy Mansion, are un copil cu Kendra momentan.

| yoo_6578 a răspuns:

Da eu sunt vrei sa ii spui ceva zi-mi si ii zic eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rad nu avea cum sara pe voi in al doilea rand el nu e din romania asa ca lasati baiatul in pace. Lasatil sa isi faca prietene de la el de acolo ca sa inteleaga ...ca poate nu stiti engleza(reckless)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o are pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa! Pe Caitlin Beadles

uite aici:http://www.youtube.com/watch?v=2wTVgAq7QfU
mai sunt si alte clipuri cu el si matracuca aia:):)) pe YouTube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da justin bieber are o iubita pe catlin beadles care in 2009 a avut un accident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avut o prietena pe nume Catlin Beadles, dar s-au despartit acum 7 luni, iar acum ii place de Selena Gomez.Sincer nu stiu inca daca sunt sau nu impreuna, nu suntem noi cu el zi de zi sa stim ce face, cu cine se intalneste si pe unde se duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si ce chiar o sa fiu cu justin bieber o sa vedeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc cel mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hola soi amorada dei jutin beiber e justin beiber di me:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va inteleg dar n-are rost este imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi astea care credeti ca suntei cu JB ganditi macar sau ne credeti niste prosti? Cel putin eu vorbesc cu el prin intermediul fan clubului de pe twiter si recunosc astatongue

| betternow a răspuns:

Conteaza? noi nu suntem in canada deci...

| justin16ashley a răspuns:

Nu are inca din fericire

| carmenutza08_4263 a răspuns:

Nu are...[da nu stiu ce dreq au astia de il jignesc atat ati vrea voi (dintre fete) sa aveti un prieten ca JB vise asa ca nu mai comentati

| alecsandra_1520 explică:

Era o simpla intrebare, da` in fine. Parca de asta s-a facut acest site.

| mikktta a răspuns:

Da cum sa nara