| Elly1 a întrebat:

Justin Bieber pana la urma mai vine in Romania? Fara chestii de genu "e nu stiu cum. sau mai stiu eu. altceva " Celor care nu le place cel mai bine ar fi sa nu mai comentezi, ca pana la urma el a ajuns CINEVA. si sunt indvidiosi cei care vorbesc urat de el oh go on, dar na' cine ar recunoste, nu?laughing

Multumesssc celor care macar se indura si nu vorbesc urat. despre el. whistling
Dau funda!

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Da, Elly1, Justin Bieber va veni în România când va învăţa să cânte, nu să miaune ca pisica mea în timp ce o castrez. happy Te rog să nu te legi de mine, că uite, mi-am jignit pisica, punând-o în aceaşi propoziţie cu...

| Darkus a răspuns:

Mda, Am auzit si eu zvonul asta dar nu e adevarat, acum ´JB e in Paris a avut un concert!

| Elly1 explică:

In primul rand JB nu e homosexiual, asa tin sa te informez si cei care spuneti asta sunteti doar indvidiosiwinking

| Elly1 explică:

homosexuali *** sorry