| Tasya05 a întrebat:

Justin Bieber, Pro sau Contra? Argumentati.

12 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nici nu mai merită să zic contra.
E prea patetic să-mi pierd timpul înşiruind un infinit de motive.

| TeManancCuNutella a răspuns:

Contra!
Canta bine whistling... Dar isi injecteaza hormoni d femeie in el ca sa aiba vocea subtire, dup cate am auzit. Este bun love struck dar nu imi place, ca este prea increzut :S. Deci sunt CONTRA!
Dar aia nu inseamna ca nu pot fi prietena cu cele care il adora happy.
Bye kiss

| UnleashedPsycho a răspuns:

FUCK Justin Bieber!
Cel mai mult mă enervează persoanele care în loc să tacă, se dau mari şi după spun că se ia lumea de ei şi de Bieber.Nu că am ceva neaparat cu el, dar mă enervează faptul că nu e nici frumos, nici băiat şi nici n-are voce, dar are totuşi milioane de fani idioţi.
Sayonara!

| Doηηa a răspuns:

Pro. Îl iubesc și atât.

| blabla5532 a răspuns:

Nici pro nici contra, arata ok pentru 14 ani sau cat are insa melodiile lui sunt prea imature

| LeeHyoWook a răspuns:

Contra, canta bine este ok baiatul darthinking nu ma regasesc in melodiile lui, nu imi plac, arata bine`thinking dar` nu ma vad moarta dupa el.raised eyebrows

| ToxicEcstasy a răspuns:

Pro. Imi plac melodiile lui. E simpatic baiatu'. (rockerilor : Shut up). @LBS: Daca nu`ti convin intrebarile treci peste ele (nu esti obligat sa le citesti si sa dai raspunsuri )
App : Nici frumos nici baiatrolling on the floor Ciiudaat. L`ai controlat a vezi ca nu e baiatbatting eyelashes? Mai bine sa nu mai raspunzi la intrebarile astea daca " Nu sunt destul de bune pentru tine ". Du`te si asculta Rammstein.

| COD ROSU a răspuns:

Contra si atat!

| Ang3l_9631 a răspuns:

Contra mi se pare ca e popo(scuze pentru cuvintele urate)adica e asa batut in cap inainte era un nimic acum se da foarte mare vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place tare justin bieber daca vrei sa vorbim asta e i-dul meu mazar.adelina si inca o data imi place jb tare mult

| brutus123 a răspuns:

Pro.Imi place cum canta, stilul dar are fata de cocalar. Acum pe bune, sa nu credeti ca sunt gay sau altele...Mie imi place doar stilul si cum canta!