| alejbieber a întrebat:

Justin bieber va veni vreo data in Romania? va rog daca stiti sa`mi spuneti >plzzbig grin

13 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

da va veni la primavara
fundita dai?batting eyelashes te implor! puppy dog eyes

| Zmeura a răspuns:

Uite alejbieber site-ul e plin de intrebari de genu ti-e lena sa cauti? si nu avem de ce sa fim gelosi dupa cum ai obs si cantareti americani si critici de muzica au aceleasi pareri ca si noi despre el.muzica ar trebui sa trnsmita un mesaj de ex adaa-pritenia adevarata (ascult-o) si fa comparatie dintre jb si ea sau inna si alti nu stiu ce vedeti la el, oricum a recunoscut ca nu o sa fie niciodata cu o fana asa ca nu are nici un rost sa visati.

| qMisaki a răspuns:

Da, va veni in Romania, Prin vara asta sau in mai, nu se stie. Sunt o mare fana a lui, si sunt mereu la curent ...Se pare ca si tu esti! Ai poza lui pe TPU! Ce as vrea si eu una cu justin...Sa revenim la discutie : Justin Biber a scris pana si pe twitter pentru fanii lui ca vine in Romania, asa ca sa ne bucuram! Dar el vine cu scopuri caritabile, nu asa. Vrea sa doneze bani unor copii nevoiasi. Ce dragut din partea lui! Si mai stiu ca banii sunt de la parul lui vandut ( si-a tuns parul ). Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Onutzyk a răspuns:

Offff...@tzintzi: v-a se scrie va, ca e in viitor, nu in trecut.
Si, da va veni in Romania, cu dedicatie, ca sa-l batem noi cu rosii si sticle devil.
Nici nu stiudaca vine, dar nici nu ma intereseaza. Atata timp cat sta in cladaraia lui de prosti, e bine. Sper sa nu vine si in Romania, ca imprastie prostie, si romanii au destula.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Hahahahahah CE IRONIIIC! Da concert in baicoi?!(Bai C.oi!)HAHHAHAHA.A si apropo, voi chiar credeti ca unu ca el rface actiunile de caritate pentru ca ii pasa? Chiar sper sa vina vreau sa vad cum imediat ce va urca pe scena va veni un roacker suparat sai sparga fata aia de fatalau gay libidinos! Si de ce idolatrizati unu care peste 10 ani nici macar istorie nu va fi, pentru ca ii vor intoarce toti c**u(scuze da altfel nu ma puteam exprima).

| ArcticMonkey a răspuns:

Da...dar o sa vina in cosciug ca nu mai are bani(si viata) de avion si limuzina laughing

| tzintzi a răspuns:

Va veni cu siguranta o data si o data, citeste si tu pe google "Justin in Romania" sau ceva in genu' daca esti fana de'a lui.Eu cel putin nu am ascultat nici macar o piesa de a lui, dar ma gandesc ca daca ai scrie ce ti-am scris eu pe fratele google ti-ar da mai multe decat crezi happy

| PastilutzaColorata a răspuns:

Onutzyk tin cu tine anti jb forever!

| n3xt a răspuns:

Vezi că ai un gay la avatar...

| alexotsa a răspuns:

Deci eu sunt sigura ca unii baieti sunt gelosi pe jb si de aceea il jigneskwinking sa fiti siguri ca niciodata nu o sa fiti ca el, nu o sa aveti vocea lui, nu o sa aveti prieteni lui, celebritatea lui, caracteru lui, SI MAI ALES nu o sa puteti sa il bateti NEVER!happy

| baixinho a răspuns:

Da, o sa dea un super concert la Baicoi, prin mai. Stiu din sursa sigura. In deschidere o sa fie Fernando de la Caransebes. big grin

| sweetydeea05 a răspuns:

Da! va veni!
pe data de 17.03. 2013 la Bucuresti prin turneul believe:X (cauta pe wikipedia believe tour tongue)
abia astepttt! #best day ever!
Funda?big grin

| sweetydeea05 a răspuns:

Da! va veni!
pe data de 17.03. 2013 la Bucuresti prin turneul believe:X (cauta pe wikipedia believe tour tongue)
abia astepttt! #best day ever #Beliebers 4ever!
Funda?big grin