| anonim_4396 a întrebat:

Ke faci cand te certi cu cea mai buna prietena si dupa ea nu mai vrea sa te vada?

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Ii da-i pace sa se calmeze.Si mai incerci dupa aia.

| anonim_4396 explică (pentru Alexander21):

Bine o sa inkerk

| Laurretta a răspuns:

Astepti sa se calmeze si dupa incearca sa vorbesti cu ea. Asteptarea e cea mai buna solutie.winking

| anonim_4396 explică (pentru Laurretta):

Sper sa se calemeze

| Lexiiii a răspuns:

2 solutii.
1.O lasi in pace cum au spus cei de mai jos. Daca simti ca e cazul si ca ai gresit tu si ea vrea sa fie lasata in pace.O sa te caute ea.(sau nu ). Depinde daca erati apropiate.
2.Caut-o tu cerei explicatii.Daca ai gresit tu. Spune-i ca nu renunti la ea. Cuvintele astea trebuie sa o mai calmeze si sa vrea sa va impacati.
XoXo

| anonim_4396 explică (pentru Lexiiii):

Mersi tuturor dar mai vreau raspunsuri dupa voi da fundita raspunsului korekt