| danyella12 a întrebat:

Km sa fac rapid rost de 30 de lei rapid pana sambata plzzzz imi trebuie rapiddd funda si vot

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Du-te la scos de cartofi sau sfecla, la produs, la strans de gunoaie, la spalat WC-uri sau ai putea sa alegi calea rezonabila si sa te duci la parinti si sa le zici ca-ti trebuie bani pentru nu stiu ce carte sau orice altceva.

| razvy596 a răspuns:

Bagi la aparate sau mergi la produswinking

| AbCDeX a răspuns:

Salut,eu sunt din filiasi am vazut ca ai intrebat cine e din filiasi,ce ar fi sa`mi lasi id`ul tau pe privat? shii sa vorbim mai multe, ca, cred ca te stiu...happy