| Anna04 a întrebat:

Kn imi zice si mie "repliki" cu care poti sa refuzi "dragut" un baiat care te intreaba daca vrei sa stai cu el. funda

1 răspuns:
| flaviutza a răspuns:

Te plac ca prieten,prefer sa ramanem asa ar fi pacat sa strikm prietenia/amicitzia/,prefer momentan sa stau singura pentru ca asa ma simt bine acum cine stie poate mai tarziu, in situaztia in care ma aflu ar fi complicata o rel(cu explictzia de rigoare), sau daca zici u ca e asa de dragut dc nu zici : da mi-ar placea:d?