| Aly_5644 a întrebat:

Kristen Sewart(Bella) din twaiaight chiar a ramas gravida cu Robert Patison?
Are alt sot? E maritata? Cel mai bun raspuns fundita!

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Potrivit prietenilor cuplulu, Kristen Stewart si Robert Pattinson au planuit totul in cel mai mic amanunt, evenimentul urmand sa aiba loc in apropierea Craciunului, in New Orleans. 2010.
De alt sot nu stiu sigur? desi mias dorii =p~
Insarcinathinking hmm. pai din iulie 2010 se tot vorbeste ca ar fi insarcinataa. nu stiuthinking oricum nu-i merita copilul plus ca multi au vazut-o si beata crita in New York.happy

1 răspuns:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Twilight nu twaiaight