| lauraubemanu a întrebat:

Kum s fac sa m iubeaska un baiat? eu il iubesc pe el de un an j tot nimic.adica se komporta mai frumos k minelove struck... dar vreau s fiu k elcrying ajutati`macrying

6 răspunsuri:
| andreea_8479 a răspuns:

Adolescentii... aveam in fiecare an cate un baiat p care sa il plac sh chiar pentru mult timphee heesh imi doream sa fiu cu el, insa...nu stiam c este aia iubire, il placeam pur sh simplu.in primul rand nu poti spune ca il iubesti... iubirea este altfel:Xceva magic:Xintre 2 pers...vei intanli marea ta dragoste si iti vei da seamawinkingin al doilea rand, nu t schimba, fi u mereu, daca t va iubi at o va face pentru ca ii place feluol tau d afi, ii place la u tot:Xnu ii poti impune lui chestia asta"iubeste ma". vei intanli baieti care t vor placea sh d care u vei fi atrasa...traieste ti viata pana at. daca nu este el, nu dispera, lumea este plina de baietiwinkingtoate la timpul lor

| fryekid a răspuns:

Dupa cum ziceam... Iubirea este un miracol, apare in cele mai neasteptate momente fara sa stii unde si de ce happy

| kalymari a răspuns:

Exixta o problema...nu prea poti face pe cineva sa te,, iubeasca" decat prin felul tau de a fi, nu trebuie sa te schimbi ca sa-i placa lui de tine. Vei gasi un baiat care sa te accepte asa cum esti si care sa te iubeaa sincer, desi te sfatuiesc sa ai mare grija ca din pacate traim intr-o lume cam,, dezordonata" si e posibil ca unii sa-si doreasca sa-si bata joc de tine. Te sfatuiesc sa fii foarte atenta si iti urez mult succes in viata. Poate ar trebui sa-i spui ca-l placi... thinking

| Liana [] a răspuns:

De fapt, trebuie sa ai putin din toate. Vorbeste cu el, da`i de inteles ca il placi, incearca sa vorbesti cat mai mult cu el.Si la un moment dat, el va face primul pas tongue

| Bianca26bb a răspuns:

Laura, fii tu insuti. Nu trebuie sa arati ca numai asta vrei(sa fii cu el). Poate mai tarziu o sa apara dragostea. Si nu trebuie sa stai 1000 de ani ca sa isi dea seama ca te iubeste. Daca el nu te iubbeste... Mai exista si alti baieti!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de gramatica ar fi cel mai indicat pentru tine