| anonim_4396 a întrebat:

L-am sunat sh a raspuns "fosta iubita"... mi-a zis ca el nu vrea sa vb cu mine sh k m'a mintit tot timpul.oh go on... acum imi pare rau k l'am cunoscut... dati sh voi niste bancuri tari...sa numai plang...crying

Răspuns Câştigător
| kitty_8919 a răspuns:

Dialog în pat:
- Dragul meu, tu mă iubeşti?
- Da' tu ce crezi că fac aici? Flotări?

Un bărbat merge cu liftul. La un moment dat, intră o femeie. După două etaje, femeia opreşte liftul, se uită cochet la el, îşi dezbracă bluza şi sutienul şi le aruncă pe jos.
- Hai, fă-mă ca să mă simt ca o femeie.
Bărbatul se gîndeşte puţin, îşi dezbracă cămaşa, o aruncă pe jos şi spune:
- Hai, spal-o şi calc-o

Un puşti vine revoltat de la şcoală şi îi spune tatălui său că acolo îl pun să înveţe numai inutilităţi. Tatăl îl întreabă uimit:
- Cum adică?
- Păi la istorie ne pune să memorăm nişte ani: 1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cică sînt importanţi!
- Altceva...
- Păi la geografie tot aşa trebuie să reţinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpaţii "Scurburii", Strîmtoarea "Fosfor" şi Dardanele, de parcă mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Dacă mă întrabă careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google şi aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' să zicem că ieşi şi tu cu o fată, şi cum vă ţineţi voi aşa, de mînă, ea te întreabă ce înălţime are vîrful Chomolugma?
- Nu-i problemă! Merg repede la un Internet Cafe, că-i deschis non-stop, dau search pe Google, aflu şi mă întorc să-i spun...
- Da, da' pînă te întorci tu să-i spui că are 8848 m s-ar putea să o găseşti ocupată!
- Cu cine?
- Păi, tot cu un prost aşa ca tine, da' care are laptop!

13 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Stii ce ai putea sa faci? Sa ii faci "urari" care mai de care mai haioase si mai ciudate... incep eu:
sa ii rupa fosta ce are el mai scump, sa cheleasca la 25 de ani, sa cunoasca doua blonde "bune" si ele sa aleaga sa iasa cu prietena lui si nu cu el laughing

| marry a răspuns:

Spune-i lui cutie sa iti zica niste glume... ea se pricepe rolling on the floor

| kayan a răspuns:

Vine Bula la taica-su :
- Tata, am salvat o fata de la viol!
- Bravo, Bula! Cum ai facut?
- Nu mi s-a sculat!

| kayan a răspuns:

Tatal lui Bula se uita pe carnetul de note:

-Ar fi nevoie de o bataie!
-Da, tata, vrei adresa profesoarei?

| ioana_1851 a răspuns:

Eoh zic sa ii faci in ciuda., sa nu il mai bagi in seama, bucura-te de viata.

| PauLa.M a răspuns:

Nu cred ca te-a mintit tot timpul pur si simplu te raneste ca sa nu-l mai cauti, gandeste-te ca fata care ti-a raspuns ar putea sa-i fie doar amica!
Parerea mea e sa nu te gandesti la ce e cel mai rau. ideea e ca te inteleg perfect si nu trebuie sa-l lasi sa te distruga psihic. sad
Bafta

| kitty_8919 a răspuns:

Dialog în pat:
- Dragul meu, tu mă iubeşti?
- Da' tu ce crezi că fac aici? Flotări?

Un bărbat merge cu liftul. La un moment dat, intră o femeie. După două etaje, femeia opreşte liftul, se uită cochet la el, îşi dezbracă bluza şi sutienul şi le aruncă pe jos.
- Hai, fă-mă ca să mă simt ca o femeie.
Bărbatul se gîndeşte puţin, îşi dezbracă cămaşa, o aruncă pe jos şi spune:
- Hai, spal-o şi calc-o

Un puşti vine revoltat de la şcoală şi îi spune tatălui său că acolo îl pun să înveţe numai inutilităţi. Tatăl îl întreabă uimit:
- Cum adică?
- Păi la istorie ne pune să memorăm nişte ani: 1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cică sînt importanţi!
- Altceva...
- Păi la geografie tot aşa trebuie să reţinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpaţii "Scurburii", Strîmtoarea "Fosfor" şi Dardanele, de parcă mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Dacă mă întrabă careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google şi aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' să zicem că ieşi şi tu cu o fată, şi cum vă ţineţi voi aşa, de mînă, ea te întreabă ce înălţime are vîrful Chomolugma?
- Nu-i problemă! Merg repede la un Internet Cafe, că-i deschis non-stop, dau search pe Google, aflu şi mă întorc să-i spun...
- Da, da' pînă te întorci tu să-i spui că are 8848 m s-ar putea să o găseşti ocupată!
- Cu cine?
- Păi, tot cu un prost aşa ca tine, da' care are laptop!

| marry a răspuns:

Spune-i lui cutie sa iti zica niste glume...ea se pricepe rolling on the floor

| Shery a răspuns:

Be happywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei capul sus si nu mai plange ca nu s-au terminat toti baieti din lume si sa nu-ti para rau k l-ai cunoscut

| kayan a răspuns:

Tatal lui Bula se uita pe carnetul de note:

-Ar fi nevoie de o bataie!
-Da, tata, vrei adresa profesoarei?

| kayan a răspuns:

Vine Bula la taica-su :
- Tata, am salvat o fata de la viol !
- Bravo, Bula ! Cum ai facut ?
- Nu mi s-a sculat !

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Gandeste'te k nu e ultimul baiat! Nu te merita :p