| Anonimaa909 a întrebat:

L celiceu trebuie sa merg ca sa ajung fotomodel? E bine sa fii fotomodel? Cateva sugestii.:*

Funda:d

2 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Din cate stiu eu nu trebuie sa mergi la un liceu anume, ci trebuie sa participi la preselectii si daca ajungi departe inseamna ca ai calitati de model si rati bine.Ca orice lucru si meseria de fotomodel are avantaje si dezavantaje. Dar te sfatuiesc sa te axezi pe altceva si sa lasi asta doar ca o pasiune ca sa mai castigi pe viitor un ban in plus si sa te faci placuta/cunoscuta de cei din jur. Oricum multa bafta in continuare!:*Sper sa ajungi ce iti dorestihappy

| Shuellen a răspuns:

Daca vrei asta un liceu de arte e util. happy In mare parte e bine, doar ca un hobby.Pe langa asta ar trebui sa faci ceva mai "de viitor". N-o sa poti fi toata viata model.
Cursuri-preselectii te vor ajuta si vei capata experienta. Concursurile pentru fotomodele sunt pe categorii de varsta, presupun ca stiai asta nu?

Numai bine si mult succes