| DianaPaula14 a întrebat:

La 12 ani si 1.45 ce greutate ar trebui sa am?

Răspuns Câştigător
| єℓєηα a răspuns:

Http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html

Iti poti calcula greutatea ideala aici! :-*
fundita? >:d<

7 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

35happy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Greutatea ta trebuie sa se incadreze intre 42. 1 si 52. 6 kg

Am pus niste kg la nimereala si inaltimea ta... si acela e rezultatul. Te poti convinge aici: http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Pai cam 35-40 kg

| Fallen4Angels a răspuns:

Cam 38-40 Kg eu am 14 ani si am 45 de Kg si am 1. 50 inaltime

| *swper* a răspuns:

Sincer nu conteaza greutatea, conteaza cum arati tu love struck poti sa ai si 50 de kg si sa nu arati de atat pentru ca pot sa cantareasca mult oasele :*

| positivity a răspuns:

Buna. Pai, ar trebui sa ai 35 Kg.happy

| positivity a răspuns:

Buna. Pai, ar trebui sa ai 35 Kg.