| DominicxD a întrebat:

La analize iese ca am fumat?

Răspuns Câştigător
| Christyne a răspuns:

Daca te referi la analizele la sange, nu.nu o sa se vada.si nu cred ca esti o fumatoare inraita ca sa se vadahappy
Bafta:*

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La analizele obisnuite nu se dozeaza nicotina. Daca esti un mare fumator, se poate banui pe baza hemoglobinei crescute.

| no1cares a răspuns:

Da la analize iese oriceee...tonguebig grin
bine... cel putin asa cred

| liviu00 a răspuns:

Trist... te-au prins...

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu cred winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaaaaaaa, vobesti despre tigata care ai fumat-o acum in timp ce scrii sau te referi la depunerile in timp (n-ai tu varsta aia sa se vada ), nu se vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai fumati...stiu 1000 de fete care fumeaza...mai multe fete de cat baieti... ce vedeti interesant nu stiu...am incercat...nimic interesant

Orikum Dzeu e sus...cine stie... poate ai pacatuit atat de mult...incat o sa se vada...in fine bafta dar sa numai fumezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vede stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iese...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca analiza se face la plamani iese...sad

| DominicxD explică:

Am fumat ca sa vad numai cum e... nu sunt fumatoare inraita. Doar 2 tigari atat si nimic mai mult. Deci nu fumez mult ca sa stiti!

| duuda a răspuns:

O prietena de-a mea a fumat de multe ori chiar si azi si mi-a spus sa va scriu sa ii dati un raspuns e disperata

| Sebisebi9 a răspuns:

Am si eu o intrebare, sunt utilizator nou si nu stiu cum sa pun intrebari asa ca o sa pun aici, Fumez de vreo 4-5 luni cate 2-3 tigari pe zi uneori chiar deloc cu zilele, si trebuie sa fac niste analize la sange o sa se vada nicotina?:-s va rog raspunsuri serioase