| Allexxanddrra a întrebat:

La banchetul de absolvire am mai luat pe cineva cu mine, din afara scolii. Insa nu stiu cum o sa se procedeze acolo, si imi este jena ca va trebuii sa facem poze de grup si multe altele, iar aceea persoana va fii pe dinafara. Cum sa procedez de fapt?

1 răspuns:
| Sofia08 a răspuns:

O poti ruga sa va faca poze sau sa faceti poze impreuna si asa nu o sa se simta inlaturat/a. Poti vorbi cu aceea persoana dinainte ca sa fii sigura ca o sa fie totul in regula si ca nu se va supara.