| AcelOmCareStie a întrebat:

La banchetul de clasa a8-a mi-ati recomanda sa dansez si sa risc sa ma fac de ras(80% sanse) sau sa schitez dansul miscandu-ma din cand in cand putin, dar nefacandu-ma de ras?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Mai e destul timp pana atunci, ai timp sa exersezi happy

| christall a răspuns:

Trebuie sa te simti bine, dar totusi sa fii ponderat. Daca nu stii sa dansezi, nu te duce sa fii in centrul atentiei.

| aneliram a răspuns:

Iti recomanda sa dansezi, de ce sa te faci de ras? Dansul e ca si desenul : unul se pricepe altul se pricepe mai putin, dar se invata. Lasa-te curins/a de muzica si nu te uita la cei din jurul tau.
Trebuie sa te simti bine, sa te distrezi nu sa faci coregrafie.

| 128576 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, crede-ma nici colegii tai nu stiu sa danseze mai bine. Doar du-te pe ring si distreaza-te, mai furi o miscare faina...