| KeepCalm a întrebat:

La barn buddy v2 am level 63. De la level 48 nu mai primesc credite. La ce level voi mai primi?happybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Stella a răspuns:

La barn buddy v2 nu se mai primesc creditestraight face

asta stiu pentru ca si eu joc pe facebook si acolo era versiunea asta de la inceput si nu primeam creditesad nici acum nu primesc si is pe lvl 53

iar pe hi5 is la fel ca tinehappy

9 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Imi pare rau, nu stiu, caci inca sunt la level 45 sad.

| KeepCalm explică:

Caraccter irelevant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe hi5 primesti credite intre lv 5 si lv 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu primesc sunt la nivelul 49

| nelu35 a răspuns:

Primesti credit cand castigi o cupa

| nelu35 a răspuns:

Primesti credit cand primesti o cupa

| kenny_2884 a răspuns:

Ma mie nu mi-a dat niciodata niciun credit pentru lv si sunt lv 85 frate mi-a dat credit doar la cupa si am 10 cupe

| kenny_2884 a răspuns:

Eu am facut lv 91 si mi-a dat 40000 de monede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primesti credite cand faci cupa la anumite plante sau la anumite animale si monede plantezi flori scumpe si le vinzi. sper ca te-am ajutathappy funditabatting eyelashes