| Shinen a întrebat:

La cameleonii am inteles ca Leonidas(gradinarul)este stapanul. Dar Francisca este complicea lui?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Iubesc Limonada a răspuns:

Leonidas este stapanul dar Francisca complicea lui? Asta nu stiamhappy

| T30D0RA a răspuns:

Serios? Cum?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gradinarul nu este stapanul, stapanul vrea sa il umileasca pe tatal lui Sol iar gradinarul vrea sa il inchida. Eu cred ca Leo a fost prima dragoste interzisa a lui Francisca, de asta o apara atata pe ea si pe Sol. Si daca ai fost atenta aseara cand Francisca era la oglinda a aparut imaginea primei dragoste a ei, si semana cu Leo doar ca mai tanar. Deci eu asa cred big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TraficantaDeSentimenteRoz asta ai visat? laughing)
Cum sa fie Leonidas prima dragoste a directoarei? laughing)rolling on the floor
Deci... Leonidas ESTE stapanul > acesta este TATAL primului iubit al directoarei. De aceea Fancesca stie ca el este stapanul si este intr-un fel complicea lui deoarece amandoi vor ca Augusto sa plateasca pentru tot ce face si tot odata Francesca vrea sa se razbune ca Augusto s-a bagat intre ea si fiul lui Leonidas.

| madalicious a răspuns:

Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?!:O Cate evenimente am pierdut intr-o singura seara! Sa-mi fie rusine!
Leonidas Stapanul? Nu prea cred.happy
Francisca complice? straight face
Cred ca incep sa aberez. straight face

| DeeDee28 a răspuns:

Da, el este stapanul si francisca este complicea lui ...pe youtube gasesti toate episoadele

| Shinen explică:

Hey cei care nu cred sa se uite pe youtube sau sa astepte! Asteptati sfarsitul si o sa vedeti ca Leonidas este stapanul. Si Francisca complicea lui din cate am aflat din raspunsurile voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stapanul esti roberto fratele lui ulise... leonias esti agent

| εїз a răspuns:

@ Belinda. dupa toate intrebarile care le-ai pus, mai mult de 12 ani nu ai, dar am sa iti raspund si la aceasta intrebare.

Leonidas (gradinarul) este stapanul. iar Sebastian si Valentina sunt cameleonii, si Francisca de cand a aflat ca Valentina si Sebastian au de a face cu Stapanul, de atuncia Francisca stie totul.
Si da. sunt complici, de fapt erau, ca s-a terminat filmul.

Bafta, si nu mai pune intrebari asa prostesti!