| beautyfull a întrebat:

La cate luni se tund varfurile la par? funda!

10 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu exista o perioada anume pentru a`ti taia varfurile,te poti duce la frizer, atunci cand consideri tu ca este necesar, de preferat la aproximativ 2 luni. Poti merge cand observi ca ai varfurile tocite.De asemenea sunt multe produse pentru par care impiedica deteriorarea parului.Du-te la un salon,acolo ti se pot oferii o multime de produse eficiente si folositoare pentru parul tau, astfel il mentine sanatos, matasos si foarte frumos :*.Sa ne auzim cu bine.Mult noroc.

| NevastuicAaA a răspuns:

Pai se tund atunci cand sunt despicate.
Depinde cum iti intretii parul.

| Sonia a răspuns:

Cand se tocesclaughing.
Glmstraight face.Ar i bine din luna in luna.Eu am parul cret si asa procedezhappy, daca parul creste 1cm pe luna eu tai jumatate(nu eu la salon).
Eu sunt multumita de cum procedez, cumnata mea face asta mai rar din 2 sau 3(ea are parul drept) luni-se uita cum sunt varfurile de tocite sau despicate.
Acum tu faci in functie de cum ai parul, dar nici sa il las sa creasca fara sa il tunzi niciodata nu e bine si nu e sanatos pentru el. Sfatul meu ar fi din luna in lunahappy.
Sper ca te-am ajutat:*

| Laviiiiii a răspuns:

Cand se tocesc!

| HoneyBii a răspuns:

Recomandat e in fiecare luna...dar poti si din 2 in 2 lunihappyastfel parul iti va creste mai repede si nu vei avea varfurile arse/tocite/despicate. Fundabatting eyelashes?

| mistamc a răspuns:

O data pe luna, o data la doua luni, cam asa.

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Eu am auzit ca in fiecare luna cite un centimetru! funda?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 1-2 luni, sa aiba timp parul sa se si regenereze. happy

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pai difera si de par da de obicei la 3-4 luni. fundita?

| jokiss a răspuns:

Incearca sa folosesti un ser pentru par
http://beautifulwomenn.blogspot.ro/......facem.html