| Gheorghitza a întrebat:

La categoria Adolescenti ar trebui sa scrie "de toate" nu credeti? Dupa cum am observat majoritatea intrebarilor sunt despre altceva in loc sa fie despre adolescenti. Cine e de acord cu mine are funda!

Răspuns Câştigător
| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Sunt de acord!(Dar sa stii ca nu pentru funda tongue).Ai foarte mare dreptate.Ar trebui sa se faca o categorie speciala pentru intrebarile alea, pentru ca nu se potrivesc categoriei Adolescenti.

2 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Mda.E cea mai accesata categorie si d-aia sunt intamplari de tot felulwinking

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.Si eu postez in ultimul timp intrebarile mele la adolescenti chiar daca ar trebui sa le pun la categoria respectiva.Fac asta pentru ca e cea mai accesata categorie si asa primesc mai repede si poate chiar mai multe raspunsuri ca daca o pun la categoria la care ar trebui sa fie poate nu primesc nici un raspuns sau primesc dar nefolositor si eu raman cu intrebarea mea.