| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

La cati ani v-ati cunoscut prima iubire si unde?

Răspuns Câştigător
| myru_6393 a răspuns:

Pai prima iubire cred ca am cunoscutop pe la 8 9 ani pe strada cand ieseam cu prietenii dar atunci nu eram decat amici si nu simteam nimic unul pentru celalalt acum peste cativa ani adiik pe la 13 ani m-a bagat in lista lui de mess si am vb cu el nici el nu mai stai cine sunt si neam dat seama ca ne cunoastem :X apoi peste cateva zile m-am combinat cu el si suntem si acum impreuna de 4 luni si ceva love struck si il iubesc maxim nu stiu cum de nu mi-am dat seama de mik ca mie imi place de el si ca lui ii place de mine poate ca eram prea mici atunci sa ne gandim la asa ceva no talking

4 răspunsuri:
| ET_7191 a răspuns:

La 10 ani, in puscarie.

| Musicmakesmefree a răspuns:

La 11 ani la scoala

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! La 11 ani, la scoalabig grin

| Nirvanista a răspuns:

Eu am 13 si nu pot spune ca am dat de iubire. iubirea e un lucru pe care il descoperi in timp=]