| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani vreti, sau v-ati casatorit?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M, nu ma grabesc deloc.Chiar deloc.Insa hai pana in 30 de anichatterbox

Elianna
| Elianna a răspuns:

21!

| Flav a răspuns:

Nu-s casatorit, as vrea in jurul varstei de 30. Dar mai stii cand ti se pune pata pe vreo una.hee hee

| Vizitiul a răspuns:

Nu am de unde sa stiu varsta. O sa spun 27 de ani, dar s-ar putea sa nu gasesc persoana potrivita pana atunci. Sau, persoana pe care o cred potrivita, s-ar putea sa nu ma creada potrivit pentru ea. Deci, ma casatoresc la momentul oportun. Fie el la 27, 28, 29, 30 sau mai tarziu.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Dupa ce termin facultatea, dupa 25 incolo.

| cristianorudi7 a răspuns:

Pe la 30 35 ani

| inna a răspuns:

Nu vreau sa ma casatoresc... dar daca s ar intampla asta probabil nu mai devreme de 28-30 ani.

| georginika a răspuns:

Eu as vrea pe la vreo 27 de ani, cand termin si eu studiile si am un job stabil happy.

| Ada... a răspuns:

Bună! În jur de 24-25 de ani.
Pa, pa!winking

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Intre 25-30...love struck

| LoOvE a răspuns:

22-23. U?

p. S=mai am 9, 10 ani pana atunci rolling on the floor

| Anileda a răspuns:

Pe la 23

| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

| cristal_7578 a răspuns:

La 21 sau 23 vreau

| AdaIoana18 a răspuns:

Eu vreau sa ma casatoresc la 20 de ani... :X :X :X

| SăcsyLlamă a răspuns:

23-25

| Catalin_7971 a răspuns:

25-30!

| eliza_5786 a răspuns:

Buna! Inca nu m-am casatorit pentru ca am doar 20 de ani. Dar tare mult mi-ar placea s-o fac cu peroana potrivita, care sa ma iubeasca, si s-o iubesc undeva pe la 27-28 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la 30 in sus.Sunt fata si cei care va casatoriti pe la 21-25 faceti cea mai mare greseala! Bucurati-va de viata. discoteci, timp liber.Nu va apucati sa va casatoriti imediat dupa ce iesiti din adolescenta ca nu sunteti pregatiti!

| dYanA_4270 a răspuns: