| Onutzyk a întrebat:

La catzi ani ati avut parte de primul sarut?

Unde, cand si cum? -asta conteazawinking

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

:XNu s-a intamplat de mult timp(vara asta a 14 ani)si acum am tot 14hee heeam fost in vizita la prietena mea cea mai buna la tara la ea(in Gardani)si acolo am intalnit un baita f dragut(Ionut)si cu el am avut primul meu sarut prima data am avut eu curajul(tupeul)sa-l pup de noapte buna pe gurita(nu a fost mozol sau nu stiu ce a fost un pupic); apoii in ceallata seara a incercat sa mai cotinue si a inceput super pana si-a bagat limbutza de parca o simteam pana in gatlaughingmi-am tras atunci fata(adica gura)si apoi au urmat unele f frumoase.si am aflat ca si la el a fost primul sarut si asta a fost pe la sfarsitul sapatamnii cand trebuia sa plec acasa(vreo 3 zile am fost cu el dar nu voi uita acele zile niciodata:am jucat tupu ne ascundeam impreuna fugeam de mana avem plimbari pe acolo prin sat decii ceva unic dar pacat ca dupa ce am venit in oraslaughingel credea ca-l si insel si m-a lasat de fapt nu a spus-o nu a mai sunat; ncii eu(reccunosc)dar Ale(pr mea)a spus ca vara viitoare ma mai duke si poate mai am sperante cu eL.Ms ca m-ai ascultat!

5 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Pe strada la 13 ani si cum...cu multi fluturasi in stomac:X:X:X

| Ioanaa_5834 a răspuns:

La 14, in parc. love struck

| Myuu a răspuns:

AntiteamEdward4Ever stiai ca ai simtul umorului?(ce gluma nesarata) sa iti bagi in minte ca pe mine nu ma dai pe spate cu umorul tau de 2 bani cum o dai pe DisneyIsTheBest, va puteti lua amandoua de mana si sa fugiti in lumea mare ca va potriviti.rolling on the floor asta-i gluma!

| Diana_6039 a răspuns:

Pai 13 ani in spatele blocului meu pe o banca! Pe data de 23 iunie:X

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

La 17 ani cu Edward laughing intr-o padure.
Sti, el e vampir laughing, iar familia lui intr-o padure locuia laughing!