| gabrieloss98 a întrebat:

La ce facultati pot sa merg daca voi face un liceu de stiinte ale naturii adica rosseti?

1 răspuns:
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Eu sunt in rosetti, la stiinte ale naturii...eu una am ales stiinte ale naturii pentru ca vreau sa dau la facultatea de medicina, altceva decat medicina nu cred ca poti sa alegi daca vrei la stiinte ale naturii...bine,asta doar in cazul in care vrei sa dai la farmacie,dar iti trebuie foarte multa chimie; si vezi ca la stiinte ale naturii nu e chiar atat de usor,adica materia de la informatica(programare)este la fel ca cea de la mate-info, e bine insa ca faci m2, adica matematica nu va fi atat de grea, dar totusi.big grin