| vintageheart a întrebat:

La ce folosesc punctele pe care le obtinem punand intrebari sau raspunzand la alte intrebari pe site?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

La nimic constructiv, punctele si funditele nu fac decat sa influenteze negativ userii, gandeste-te ca ar trebui sa raspunzi din placerea de a ajuta omul si nu pentru fundite, puncte etc!

soothe
| soothe a răspuns:

Ca sa ne grozavim cu ele. Esti blonda de-adevaratelea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cresti in pozitia clasamentului, si presupun ca ti-ar face placere cand cineva da la comunitate, sa vad numele tau printre primii.