| Anonymous56 a întrebat:

La ce intrebare nu poate raspunde nimeni, chiar daca ar fi geniu?

Răspuns Câştigător
| Pampam1 a răspuns:

E simplu.''Cand va muri o persoana?'' sau'' Cand va fi sfarsitul lumii?''
Funda?:X

14 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La cele fara raspuns, cum ar fi cea cu oul si gaina.

| pwp a răspuns:

Poate fi dragoste fara sex?

| paupaulapaulina a răspuns:

La aceasta :

"Cand va fi sfarsitul Lumii?"

Raspunsul la aceasta intrebare nu o stie ni Dumnezeu Fiul, doar insusi Dumnezeu Tatal happy

Asa ca ori pe cine ai intreba ce raspuns are aceasta intrebare nu ar putea sa-ti dea raspunsul concret big grin

Fundita big grin

Te rog frumos happy Am acordat si explicatie happy

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Unde începe dragostea şi unde se termină fericirea?

| darrio2007 a răspuns:

La asta.

| ExTaZy a răspuns:

Pai la intrebarea. Cand nu ne va da diriga TEMElaughing? sau cand va cadea un pusti pe scarirolling on the floor. sau la intrebarea cand voi fii bun la materolling on the floorlaughing? Nimeni nu poate raspunde la astawinking

| DorelSudoru a răspuns:

Pai :oul si gaina, Exista d-zeu?, ce simti cand mori? laughing

| Chrystyne a răspuns:

La intrebarea asta, pentru ca nu are rost.

| Spark a răspuns:

Exista Dumnezeu?

| Anonymous56 explică:

Daca se putea dadeam la mai multi funda, dar asa... dau vot la ceilalti.
Si la intrebarea aia:"exista Dumnezeu?"
evident ca da

| Master1ro a răspuns:

Care a fost primul, oul sau gaina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai vezi tu geniile sunt persoane care se gasesc foarte rar in lume, dar nimeni, oricat de destept ai fi, oricat de intelept ai fi nu poti sa stii totul, deoarece lumea, universul sunt lucruri pe care, noi oamenii nu le cunoastem de mult, nu stim secretele vietii, lucrul pentru care D-zeu ne-a creat, lucruri de acest gen nimeni nu le cunoaste si nimeni nu e atat de Sfant ca sa poata sa comenteze la adresa acestui gen! Un o destept, un geniu are capacitati superioare la un anumit capitol al cunostineti, sa zicem un fizician, un geniu, dar cand vine vorba de.muzica, nu se descurca, sau la desen, sau la o limba straina, asa ca oricare om are o stlabiciune la ceva, chiar daca stie matematica, nu stie engleza, si asa mai departe! Cred ca ai inteles la ce ma refer.

La multi ani!

Pa, pa.

| LoveBoxer a răspuns:

1.La cea de unde am aparut cu exactitate pe acest pamant si cea de a doua: Cea a fost mai intai:oul sau gaina?

| Bybaa a răspuns:

La a ta laughing.
[ uite un raspuns:X. fundita?puppy dog eyes ]