| anonim_4396 a întrebat:

La ce iti sta gandul momentan?

Răspuns Câştigător
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Pai...
1. Ma gandesc de ce scriu prea repede la calculator si incep sa mananc litere laughing? ( p. s.: si nici nu mi-e foame laughing ).
2.Ma gandesc la vara.batting eyelashes Abia astept vacanta.
3. Ma gandesc ca melodia noua a celor de la Crazy Win-Rock this party e foarte super si trebuie sa dansez pe ea. :hee hee
4. Ma gandesc ca aud des expresia referitoare la mine; "ma oglindesc in ochii tai" si mi se parea un cliseu, dar nu este chiar asa.
5. Ma gandesc sa ma mut in Beverly Hills. laughing

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La un somn bunhee hee

| Bacemi a răspuns:

La persoana iubita. Din pacate e o situatie cam aiurea in momentul de fata. Ca de obicei.

| Elena1234456 a răspuns:

La somn happy am dormit aseara cam putin (deh, m-am uitat la CSI) si acum sufar sad.

| Flav a răspuns:

Ce nick-uri si ce intrebari. Unde e TPU-ul de acum cateva luni?

| Vizitiul a răspuns:

La Raluca TPU.

| Victoria a răspuns:

La cum sa abordez pe cineva.

| kidulinha a răspuns:

La ce trebuie sa iau cu mine la munterolling on the floor) plec vineri 4 zile cu colegii... si am multe p cap thinking Ma rog, nimicuri d-astea laughing) Tie smug?

| Rukhsandra a răspuns:

La ziua de maine ca trebuie sa ma scol devreme si sa-mi termin portofoliu la biologie crying

| traficanta a răspuns:

La un baiat smug

| Marii a răspuns:

La o piesa de teatru in care voi juca vineri.happy

| medgirl a răspuns:

Eu insa ma gindesc cum va fi finalul filmului care il privesc big grin

| kiss1 a răspuns:

La o pizza mare cu de toate si la tine,(nu in ultimul rind).

| Special_girl a răspuns:

La examenul pe care il dau peste o ora.Doamne ajuta...

| rockaholic a răspuns:

Ca pana maine trebuie sa scriu 1 milion de rezumate si nu am citit nimiclaughing

| TabooR a răspuns:

Cum voi arata peste 10 ani thinkinglaughing

| カルメン a răspuns:

Ca ma va asculta la romana...straight face

| simona_6231 a răspuns:

La o faza amunzanta de azihappy

| Petronela a răspuns:

La iubit

| stresu a răspuns:

1 cum fac rost de bani
2: de ce se cere aspect fizic atragator in anuntul pentru vanzatoare in piata la legume.
3: de ce m-am trezit azi la 7 jumate sa ma duc la facultate ca puteam la fel de bine sa dorm si era mai productiv.
4: daca sa sun pentru postul de vanzatoare la pompe funebre sau nu (nu fac mistostraight face)
5: ce naiba miroase in camera?

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

La planurile de vacanta

| cs4ever a răspuns:

La Femei!

| julia_2451 a răspuns:

La habibi, ca nu m-a sunat de vreo 2 orelaughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La unghii laughing.

| laugh a răspuns:

La bunaciuni tongue laughing

| fantom a răspuns:

La o fata