| andytza a întrebat:

La ce ora e filmul de la ora 22:00? laughing Si vad ca sunt multi care raspund acestor gen de intrebari! De ce, people, de cE? Pe urma ne minunam dc exista atati Fernando de la caransebes, roxy manelista, sexy braileanca, magda ciumac s. a. m. d... Adica, citez :`I mean, hello... of la naiba in puii mei`...happy Ce se va alege de tara asta? Se va alege praful pentru ca nu va fi nimeni in masura sa il stearga pentru ca, ce, nu stiti? ca-ti trebuie studii superioare pentru asa ceva? Ma rog, astept raspunsuri doar din partea cunoscatorilor si din partea celor care au inteles de ce anume bolborosesc eu aici! happy

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Si ce noi putem schimba asta? Acuma sincer nu eu am facut'o pe Naomy sau pe stiu eu cine...acum ce sa facem...mergem la Sexy Braileanca si ii spunem:"Fa tu nu vezi ca esti proasta?" ...si ce rezolvi... nimic...si crezi ca numai la noi in tara sunt astfel de specimene? Sunt peste tot oameni care vor incerca sa iasa in evidenta prin prostia lor si n'ai ce face

Răspuns utilizator avertizat