| anonim_4396 a întrebat:

La ce ora se va difuza Camp Rock 2?
Imi puteti spune mai multe despre concursurile cu,, chitarile"?
Ce sa fac, unde sa scriu cate sunt etc. etc.
FUNDA-pentru cei care imi spun totul detaliat despre concurs(ALO, nu vreau sa spuneti cate chitari ati gasit, ok?happydoar despre concurs) si la ce ora va fi difuzat.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

A fost camp rock la 10:30, cu privire la concurs trevuie sa intrii pe disneychanel.tv si sa spui cate chitari ai vazut, dar a fost azi filmul.

4 răspunsuri:
| ruxxy_3006 a răspuns:

Camp rock 2 a fost difuzat pe data de 18 septembrie 2010, azi la ora 10:30! fundita re rog?!

| IullyDolce234 a răspuns:

Pai, intra pe ww.disneychanel.ro si gasesti acolo totul despre concurs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja s-a terminat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost azi la 10. 30. Cum intru in concurs?