| thegreatgatsby a întrebat:

La ce ora va treziti cand e vacanta? tongue

39 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Azi m`am trezit la 9 ca vine scoala si la 8 trebuie` sa fiu in clasa... dar in restul vacantei m`am trezit pe la 10-11-12...big grin

| daii a răspuns:

Pai depinde si la ce ora ma culc...big grin
De fel ma trezesc la 11...12 cam asabig grin.si maxim m-am trezit la 14.si min la 10big grin.eh.si cand ma gandesc ca o sa inceapa scoala.si trebuie sa ma trezesc la 8-9.cryingcrying

eh.love strucktot mai bine e in vacanta!love struck

by daiiwinking

| inna a răspuns:

Intre 8-12 maximhee hee.depinde la cat ma culc seara.hee hee

| Marii a răspuns:

Pana acum, pana la 13.00 eram treaza, dar de la un timp ma trezesc la 14.30. trebuie sa ma dezobisnuiesc, mai ales ca incepe scoala si la 8 trebuie sa fiu in picioare sad.

| maryana5 a răspuns:

12 yawn totusi si atunci as vrea sa mai dorm yawn dar ma trage mama din pat sad

| xibalba a răspuns:

9-10. Maxim 11

| cioko19 a răspuns:

Depinde. uite ca acum e ora 8:50 si m-am trezit deja ca ma tot stresa un tantar prost si m-am pus si tarziu sa dorm :-

| Cryssy a răspuns:

Depinde...

| AndreeA_4571 a răspuns:

Pai acum am inceput sa ma trezesc la 8:30 dupa care o sa incerc sa ma trezesc mai devreme ca sa ma pot obisnui cu trezitul pentru scoala, dar in restul vacantei nu am dormit chiar asa de mult doar de cateva ori am dormit pana la 11:00 big grin.

| RetroX a răspuns:

Intre 12 si 13 big grin

| danutza a răspuns:

12:30 cel tz si 10 devremehee hee

| DonGiovanni a răspuns:

Depinde ce fac ziua... daca merg cu tatae la vie pe la 12 big grin, daca ma joc fotbal pe la 09, daca stau pe calculator pana la 4 dimineata pe la 16 laughing

| crisS a răspuns:

Pe la 11 ( in conditiile in care ma culc la 2 ) dupa strand happy

| Criiss16 a răspuns:

Pana acum 2, 3 saptamani ma trezeam pe la 14:30.Acum stiu ca o sa inceapa scoala, si ma trezesc pe la 10:00, 10:30.Am inceput sa ma obisnuiesc sa ma trezesc mai devreme, dar trebuie sa ma obisnuiesc si sa ma culc mai devreme, si nu prea pot.sad

Dar tu la ce ora te trezesti?smug

| alinutzacodruta a răspuns:

La ora 12... dau 13.tongue

| Cryss a răspuns:

Intre 10-12 laughing.

| biancabellaa a răspuns:

2-3-4

| dulcika a răspuns:

Eu sincera sa fiu sunt de la 9 in picioarelaughing, sunt o fata vrenicalaughing

| YepIsSuspended a răspuns:

Ma culc la 11:30,(din placerehee hee )

Si ma trezesc la 8:30(din nevoie)

laughing

| Notme a răspuns:

Nu am dormit niciodata mai mult de 10 jumate. catelusul meu ma trezeste mereu sa il scot afara. Se urca in pat si plange, ma linge. daca vede ca ma misc imi ridica mana sa il mangai.deci, chit ca ma culc la 12 sau la 5 dimineata.tot pe la 9-10 ma trezesc.

| vyol3ta a răspuns:

La 12-13 big grin
Acum trebuie sa ma obisnuiesc sa ma trezesc mai devreme chioar daca sunt dupa-amiaza :-s

| Marya_1984 a răspuns:

Pe la 3-4 dupa-amiaza laughing)

| selena_2212 a răspuns:

Mai bine ne-ai intreba la ce ora mergem la somn?!laughing apai.mai devreme de 12 nu m-am trezit vacanta astatongue

| Deny_8368 a răspuns:

Devreme la 11... tarziu la 2 si cv

| I'm just me a răspuns:

Depinde de cat de obosit sunt. Daca sunt obosit pana pe la 1-2, daca nu sunt obosit pana pe la 10-11

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Eu ma trezeam pe la 11. Dar acum numai pot dormi decat la 5 dimineata si la 3 ziua ma trezesc.Cum a zis si Mari acum ca incepe scoala trebuie sa fiu treza la 8, plus ca nu stiu daca o sa fiu de dupa-amiaza sau de dimineata.

| alice_6789 a răspuns:

La 10... dar de luni voi incerca sa ma trezesc mult mai devreme pentru a ma obisnui sa am trezesc devreme pentru scoala... la 7 incep orele deci... pe la 5 jumatate trebuie sa ma trezesc... oribil crying

| cery a răspuns:

Depinde si cum ma bag la nani seara
11-12 cam asa cevathinking
oricum eu s a9 a acum si nu-s cum o sa invat de dim sau dupa amiaza
oricum daca invat de dimineata nu o sa prea dau pe la liceulaughing

| lovepiink a răspuns:

La 10 dimineata

| maria_2128 a răspuns:

10 sau 11 happy