| ekofelina a întrebat:

La ce ora va treziti in vacanta? dar in timpul scolii de vreme ce invatati dupamiaza?

Răspuns Câştigător
| UnSimpluGand a răspuns:

Paih in vacanta ma trezeam la 11-12-1 xD

Acum saptamana asta m.am trezith odata de nevoie la 6 si inrest pe la 9-10 ca sa ma obisnuiesk pentru scoala...

Si in timpu scoli pentru ca trebuie sa mai invat dimineata ma trezesc la 7:30 si mai lenevesc in pat pana la 8; D

Dar de culcath ma culc numai la 12 ca atunci ma ia somnu; D...dar nu am probleme cu trezithu dimineata!

Fundabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, eu in general m-a trezesc intre orele 6 si 9, mai des pe la 7:30.

| alexcs1 a răspuns (pentru mgtow):

La ora aia iti suna ceasul sa pleci in cursa?

| mgtow a răspuns (pentru alexcs1):

Nu asa ma scol in anumite ocazii.

| DeliaDaniela a răspuns:

In vacanta pe la 10-11... dar dupa ce incep scoala trebuie sa ma trezesc la 6 straight face

| Tooooo a răspuns:

In vacanta pai ma trezeam pe 12, 13 dar acum de un timp pe la 10 sau chiar 9 jum... iar in timpul scoli la 6:30 iarna la 6 fix dupa amiaza eu nu invat doar in timpul scoli in vacanta nu ca nu am timp...dar tuu?

| DeadAngel a răspuns:

In vacanta pe la 11-12, dar ma si culc la 1-2

dar in timpul scolii trebuie sa ma trezesc la 6 si pentru ca sunt obosita ma culc la 10, sa dorm macar minim 8 ore pe noapte ca sa nu dorm pe banca la scoalalaughing
...dar oricum ar fi, imi place sa dorm

| little4angel a răspuns:

De dimineata la 9, ma culc pe la 12 asta in vacanta, la scoala eu invat dupa masa ma scol pe la 8 sa imi fac temele si ma culc tot pe la 11.