| Fury a întrebat:

La ce profil ar trebui sa ma inscriu daca vreau sa merg pe biologie (vreau sa dau la medicina)
P. S. Vreau sa merg la Racovita (sunt din iasi) deci un profil care sa-l aiba aia acolo

Răspuns Câştigător
| adina14 a răspuns:

Pai eu sunt a noua si sunt din bucuresti si sunt eleva la liceu c. a rosetti si eu tot la medicina vreau sa dau si am ales stiinte ale naturii mi se pare cel mai potrivit.

1 răspuns:
| mary a răspuns:

Nu stiu cum e pe la iasi si ce profiluri au aia acolo dar pentru biologie este profilul real (stiinte naturale)acesta se mai axeaza si pe chimie si pe fizica(si logic pe mate, doar e profil real)sper ca te-am ajutat.:*