| Rolly20 a întrebat:

La ce punct femeia nu isi mai poate ascunde burta sub haine largi negre?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand burta depaseste latimea soldurilor.
Adica va parea mai slaba privita din fata, decat din profil.

| darrio2007 a răspuns:

Punctul G.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand are cu 5-8kg peste greutatea nromala.

| johnnny123 a răspuns:

La ce punct se poate considera că un om are o obsesie bolnăvicioasă legată de grăsime?

După 10 întrebări pe tema asta? După 20? După 30?

| iulia0514 a răspuns:

De prin luna a 5 de sarcină! Am impresia că asta e problema ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când ajunge cam așa
https://i0.wp.com/......umoasa.jpg
Și în blugi și bluza ar arăta cam așa
https://assets.perfecte.ro/......ata_13.jpg

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Frate toată lumea își ascunde grăsimea de pe el -_- până și eu fac asta ști?-_- da este Adevărată foarte Adevărată chiar oricine își ascunde sunculița de pe el băieții si fetele si barbați si femeile altul are mai puțin și eu sunt gras și am mai multe kilograme decât celălalt este vina mea nu al altuia -_- de ce bag în mine shaorma cu usturoi si pepsi Dece bag în mine forneti cu gem -_-? Ca îmi place forneti cu gem și Shaorma și când abuzezi de asta te îngrași frate normal dacă bag în mine ca nevăzuțilaughing))) un om mănâncă și el cu limită ca omul la mine zici că-mi ia cineva mâncare din fața și nu mai rămâne mie laughing)))) laughing))))) frate mai lăsați prostile astea ca ăla de ce este gras ca ăla de ce este urât și nu știu ce și nu știu cum -_- lăsați rahaturile astea serios nu-i frumos sa razi de oamenii grași eu nu am nicio problema cu asta sunt împăcat cu mine ca sunt gras și este Adevărată da sunt gras și recunosc da sunt alți care se simt rău când le zici asta de parcă ei nu știe ca sunt grasi trebuie tu sa zici și sa zici mai vedeți și de ciorba ta acolo șiasa oamenii sa mănânce și sa fie ei cum sunt ei cu Adevărat Așa cum se simte ei bine în pielea lor

Sa mor eu ca dacă te prin o data pe strada ma rostogolesc pe tine sti cum te faci? -_- Pankek lasă pe frați mei grași în pace-_- ca dacă ne uni v-ati dus dracu -_- oaselor după ce a va ia vântul Mai faceți și figurilaughing)))))) sărkile nu aveți bani de un KFS da oasele dansează în voi laughing)))) nici liftu nu urca dracu cu voi oase afumatlaughing)))