| LoveMusic a întrebat:

La ce se refera pe hi5 cand dau commentarii mai multe la fotografiile de pe hi5 scrie asa: "Te apropii de limita numarului de comentarii foto permise pentru o anumita perioada.". De ce? Cate comentarii sunt permise? Si cat timp nu mai pot da commentarii? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Catta a răspuns:

Iti spune asa deoarece ai dat prea multe comentarii intr-o zi. Nu-ti fa griji, ziua urmatoare vei putea da comentarii din nou.
Funda?smug

| Grimalkin a răspuns:

Si mie imi aparea chestia asta si nu s-a intamplat nimic. am dat comentarii in continuare. happy