| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

La ce se uita prima data un baiat la o fata?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ k ai primit raspunsuri numai de l fete pna acum...si toate ti-au raspuns cum spera ele sa fielaughing... ordinea e asta: daca fata vine din fata: prima data se uita la fata si sani, apoi dupa c trece capu s intoarce pentru obsservarea soldurilor (fundului mai exact);
daca vine din spate si trece p langa baiat (din pacate) trebuie s se multumeasca doar q imaginea soldurilorlaughing... sper ca ai primit raspunsul doritlaughing

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O imagine de ansamblu cat mai generala posibil cu accent pe sani & ass

| Silvia a răspuns:

La felul cum arata.Nu va mai amagitioh go on.

nony
| nony a răspuns:

Bla bla bla chatterbox. fetelor, nu va mai amagiti ca baiatii se uitá la suflet, la ochii. FALS.
Baietii de uita la sani, fund si picioare.atat.Aaaa si forma gurii, ca noi avem perversiuni in gand.
Trust me!winking

| Antrax a răspuns:

Depinde unii la ochi alti la fund si tate

| Pho3nix a răspuns:

Vrea sa vada daca fata respectiva este in aceeasi retea cu el. (glumesc)

Prima data cred ca se uita la fizic.thinking

| xD101 a răspuns:

Poi sincer baietii din ziua de azi prima data se uita la sani, fund, picioare si apoi ochi, zambet si celelalte chestii mai importantewinking...

| Cryssy a răspuns:

Depinde de baiathee hee La ochii ei, la zambetul ei...

| M4RK a răspuns:

Buna.
La ochii, felul cum arata!happy

| DonGiovanni a răspuns:

Eu unu la fund la sani cum arata si sa fie zambareata...

| kitty_8919 a răspuns:

Majoritatea baietilor se uita prima data la aspectul fizic si dupa aia la aspectul sufletului.

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

La fizic, la comportament, naravurihee hee, ochii, zambet... Dar prima si prima data la fizic, dupa daca poti sa ii aportezi si alceva in afara de un fizic placut e si mai binetongue

| lplostonyou a răspuns:

La sani 100 % happy

| lifeForJesus a răspuns:

La ochii, cultura, gesturi...

| anna_7069 a răspuns:

Tata spune ca un biat se uita in primul` rand la maini si corp`. si ca toti baietii adora fetele naturale desi eu consider k asa era odata. acum toti baietii se uita la: sani, in primul` rand. in al2lea rand la picioare-fund`. dupa la fata`. dupa la felu` in care vbesti/ te porti. Bineinteles nici sa fii una fotomodel si cand deskizi gura sa-l dai pe spateoh go on. cunosc baieti care aveau sansa sa fie cu niste tipe fte frumoase chiar, dar cand le-a vazut felu` de a fi si vocabularu` s`au lipsit. happy

| myreluca12 a răspuns:

Bai deci eu chiar nu pricep...dc voi baietii va uitati la sani unei fete ca doar mu aas din prima o bagati in pat dmne...la ce va foloseste voua sa vedeti ca are ea sani mari?

| Liada a răspuns:

Eu cred ca priveste la felul cum arata ...si in special la fund( americanii)

| mihaitza90 a răspuns:

Eo prima data ma uit la chipul iei apoi la corp si cum se comporta sa vad cam ce fel de fata este

| alexxxutz a răspuns:

Depinde de baiat. Fiecare baiat are stilul lui de gandire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La felul cum arată, cum vorbește și felul de gândire!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce iese-n evidenta. De exemplum daca are tite mari, pe alea ii cad ochii prima data. Daca-i dintoasa, sigur nu scapa neobservat amanuntul asta. Daca-i iese parul din nas, ei sa fii convinsa ca o sa observe, o sa fie primul lucru la care se va uita rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general se uita la fizic... Eu personal ma uit in primul rand la cat e de ingrijita, aranjata, imbracata / dezbracata. Mda si la fund si picioare recunosc. Partea cu sanii. mai mult sau mai putin. Fata e de asemenea importanta, dar de cele mai multe ori, desi initial nu te atrage chipul ei, daca ajungi sa ai o relatie cu ea incepi sa o vezi cu alti ochi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o fata, un baiat remarca, prima si prima data, cea mai buna prietena a ei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@AliNuTzA dar de unde stii tu la ce se uita prima oara un baiat? esti baiat cumva? CE "UAMENI"! Pai prima si prima data se uita la zambet... apoi ochi...si ultima oara vine fizicul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata
dar cred ca la sani deoarece sunt primii care intra pe usa rolling on the floor

@ph3nix m-as combina cu tine...
la cartela
dar iar ma inseli cu foxy85 rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eu cred ca la picioare corp fata
si zambet si multi baieti la mainiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac un baiat sa ma placa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fund frumusete ochi corpu cateodatala sanii

| alextc a răspuns:

Depinde de baiat, dar daca dai de unu care se uita la ochii tai probabil te va invita la biblioteca si nu la el acasa... pana la urma si voi vreti cam acelasi lucru ca baieti dar sunteti mai hoatze tongue