| Ambasada a întrebat:

La ce va ganditi [baietii] atunci cand vedeti o fata de peste 1.80 >inaltime?:rolling on the floor

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ca e bine crescuta se gandesc tongue

| IngerAlb a răspuns:

Daca arata bine, atunci...smug

| MonsterEnergy a răspuns:

Tipu' de 13 ani de deasupra mea are 1.79.E mai inalt decat mine si sunt mai in varsta decat el laughing. Oricum, depinde si ce inaltime are baiatul.Cand vad fete peste 1.80.ma cam sperie unele.dar depinde si de cum arata big grin

| AlexTheSpecialOne a răspuns:

Hmmm la ceva frumos...imi plac fetele inalte happy cu craciiiii mariiiiiii :X:X:X pr mea are 1.84 inaltimea deci nu e de ras multora dintre baieti le plac fetele inalte...

| ShadowSKQ90 a răspuns:

laughing eu am 1.79 si am de abia 13 ani (sunt baiat)ori cum e misto sa fii inalta

| Ambasada explică (pentru ShadowSKQ90):

Paii laughing
Eu am 16 ani si am 1, 84 rolling on the floorI don't want to see
Nu stiu, mie una nu'm place laughing.