| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

La ce va ganditi cand beti apa?

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

"oare pot sa beau mai mult? ..mai mai mai..inca putiiiin..gata, nu mai pot"..asta gandesc:d

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru Adryan17):

Doaaa love struck. Iubesc sa beau apa :X!

| Adryan17 a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Ce coincidenta si eu! eu nu pot sa traiesc fara apa!:X vrei sa bei un pahar cu apa? fac cinstebig grin

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru Adryan17):

De unde esti?/?

18 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La se poate gandii ori ce bautor.La Bere strong.

| mona a răspuns:

Ma gandesc la cat de buna este...mai ales daca ai mancat ceva gretos

| MasterOfDisaster a răspuns:

''Pfoai, ce sete mi-a fost!''

Pentru ca eu beau apa de obicei cand mi-e foarte sete happy.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

O fi otrava?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ma gandesc ca parca mai bine mergea o bere

| DDCC a răspuns:

La viață, la cei ce n-au șansa nici măcar să beie apă când sunt uscați de sete.
E sursa vieții și cel mai prețios element.

| suntserios a răspuns (pentru DDCC):

Serios? chiar la asta te gandesti cand pui paharul la gura?

| DDCC a răspuns (pentru suntserios):

Mă gândesc fiindcă de multe ori mă pun în locul lor, cât îndură unii, cum e viața, că eu stau bine mersi financiar în timp ce alții care chiar meritau o viață mai bună au primit o altă soartă.
În plus apa e cea mai sănătoasă. Înainte preferam sucurile însă m-am lăsat de ele. Eventual când se unește toată familia și mai punem un suc pe masă, ceea ce nu se întâmplă prea des.
Dar tu?

| neca a răspuns:

Ooooooooo daaaaaaaaa aaaappppaaaa

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Uneori dupa o zi obositoare apa e atat de buna si ma simt bine cand o beau.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

La cat de buna e.

| Ex89 a răspuns:

Pai cred ca ma gandesc la multe dar nu realizez laughing

| мαяιηα a răspuns:

La cat de bine ar fi daca apa aia s'ar transforma in bere laughing

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Ma gandesc la cat de inculta este lumea in care traiesc, la cat de mult o urasc, la cat de prosti sunt toti, la ce o sa fac maine, peste 1 an, peste 10, la ce facultate o sa ma duc, la ce o sa mananc dupa ce o sa beau, la viata de dupa, la lucruri abstracte, la ce firma de apa beau, la cat de frig/cald este afara, la cat de super sunt, la ce carte trebuie sa ma apuc sa citesc, la ce film vreau sa vad. cand beau apa toate ideile imi vin in cap in acele secunde! este super. as bea apa non stop

| isee a răspuns:

laughing. Depinde de situatia in care ma aflu thinking oricum niciodata la acelasi lucru... nici macar nu stiu la ce ma gandesc laughing. Tu la ce te gandesti smug?