| MiReLa_3183 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul kiss frenchhee hee si cum a fost?big grinhee hee
am 17 ani si 4 luni.si ink nimicbig grin...nici o relatie ...nici un sarut.(oricum nu sunt speriata de asa ceva. doar ca vreau sa vad alte experiente laughing)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe la 15 ani - am fost mica si fara prea multa minte (nu ca acum as avea mult mai multawinking ). laughing N-a fost cine stie ce, probabil n-a fost baiatul potrivit, plus - eu nu eram pregatita sau asteptarile mele erau prea mari.winking A doua zi nici nu-mi vinea sa-i vorbesc oh go on (n-am fost iubiti/prieteni inainte de acel sarut, incat sa se creeze o legatura mai profunda/stransa intre noi doi, a fost doar ceva de moment, ceva ciudat si stanjenitor (pentru mine)).winking oh go on
Nu te grabi, draga, ai tot timpul inainte si cand vei intalni baiatul potrivit si o sa te simti pregatita, sunt sigura, ca o sa fie ceva frumos. kisswinking
Ai grija de tine! peace sign Numai bine!winking

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

La 18 ani si 2 luni. Nu mi-a placut a fost ceva banal si stanjenitor, imi venea sa-i trag o palma dupa(bine ca m-am abtinut). Cu timpul a inceput sa imi placa.Cand o sa te saruti cu cineva, ai grija sa-ti placa de persoana respectiva.

| .sad a răspuns:

12 ani happy -frumi... tremuram toata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ani. mi s.au inmuiat picioarele mai ales ca imi placea mult d baiatu ala.