| Dulcika_7055 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul prieten / sarut? cum a fost?
Cea mai frumoasa poveste primeste funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea dragoste a avut loc pe la vreo 14 ani ( mai avusem prieteni dar cu el a fost dragoste la prima vedere tongue ) ma intelegeam de minune cu cel mai bun prieten al sau asa ca am inceput sa ma vad des cu cei doi... usor, usor ne-am apropiat si ne-am marturisit sentimentele si chiar si in momentul de fata :X happy

iar in legatura cu sarutul primele mele saruturi pe buze au inceput inca de la gradinita laughing insa primul meu sarut adevarat a fost la varsta de 12 ani, a fost cel mai dulce si nu il voi uita niciodata.

bye kiss

| fly a răspuns:

Nu pot sa-ti povestesc ceva frumos, deoarece primul meu sarut a fost la 13 ani si nu mi-a placut deloc; a avut loc pe un pod, in satul bunicilor, cu un taran(adica unul care mergea la munca la camp)si nu mi-a placut deeeloc! Mi-a facut pielea de gaina si dupa aia "m-am linistit"si nu am mai dorit prieten pentru ceva timp.:-)

| RoxAnana a răspuns:

Pai aveam 13 ani, stateam cu multi la poarta, era vara, el avea 14 ani. m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu am zis da. nici macar nu il placeamlaughing am stat cu el intr-o seara pana la 12 noaptea si atunci am primit primul meu sarut a fost scurt dar dulce. apoi am stat o saptamana cu el si ne-am despartit pentru ca el vroia french si eu nu. pentru ca stii si u cum se zice "sarutul french il imparti doar cu iubitul tau" si eu nu simteam asta. dar ce a fost a fost:*