| Simona07 a întrebat:

La ce varsta trebuie sa-ti epilezi mustata? Dau fundytza!

12 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Nu exista o varsta anume, daca este vizibila atunci e necesar. Eu abia aveam asa niste puf aproape insesizabil si ma tot uitam la sora-mea cum se epileaza si tot tacamul. Si ca in jocul ala "ce fac eu sa faca toti", m-am apucat de epilat mustata. laughing Si de atunci nu mai pot sta fara sa o epilez, chiar se vede oarecum. Dar daca e necesar, e necesar. Concluzia, epileaz-o daca se vede. Unele persoane nu prea au nici pufulet.

| LiK3 a răspuns:

15 sau 16

| Mangustă a răspuns:

Cam pe la 30 de ani, draguta, cam cat sa o poti intoarce pe degete si sa ai ce epila.

| Pisiiii a răspuns:

Cand iti creste. Daca esti fata si e vizibila aceasta mustata sa nu o razi, doamne fereste.Dai cu benzi sau te duci la salon.

| xKaяikatuяix a răspuns:

Poi Simona. nu stiu la ce varsta iti crestehee hee!

| tinaHd a răspuns:

14 cam asa :*

| MsGringer a răspuns:

Nu exista o varsta anume.Pur si simplu iti epilezi mustata cand deja a crescut si se vede, si cand vrei tu evident. Daca tu te simti mai bine la varsta pe care o ai(nu stiu cati ani) da-i drumu'.Pe urma o sa-ti para rau ca n-ai facut-o sau mai stiu eu ce.

| PornoxxlSelect a răspuns:

Ai sa ajungi la o virsta la care vei plinge mult ziua in care te-ai epilat prima data pe fata. POTI SA-TI EPILEZI toate zonele corpului dar nu te atinge de fata caci va trebui sa te epilezi toata viata, plus ca cu trecerea anilor parul acela blond si moale, se va transforma intr-o barba mult mai deasa si mult mai aspra asemenea barbatilor.Recomand un tratament hormonal, recomandat de medic prin care ve-ti scapa de parul in exces.http://banc-bula.blogspot.com/

| liitle a răspuns:

Cand iti creste`.winking cumpara`ti un aparat d`ala pentru mustata`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...depinde dacă e vizibila. eu mi-am epilat mustata la 12 ani cu benzi depilatoare faciale și nu doare deloc :*

| danutzdanyel100 a răspuns:

Cam la 17 ani cam asa imi dai funda?

| plictiseala12 a răspuns:

Nu conteaza la ce varsta bine nici chiar la 10 an sa ai mai mult de 15winking