| irina222 a întrebat:

La ce varsta va-ti sarutat si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Multumesc frumos ca mi-ati dat stupid numai ca omul a fost sincer. Din cauza acestora care spun ca sinceritatea e stupiditate n-o sa mai raspund sincer niciodata tinerilor numai intrebarilor puse de oamnei peste 30 de ani.

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe la 4-5 ani. A fost cu multe balelaughing.

| monyk a răspuns:

Buna, am mai spus-o de multe ori, in fine. A fost la varsta de 13 ani, acum tin sa iti spun ca am 16 ani si jumatatehappy. M-am sarutat pentru prima oara chiar cu actualul meu prieten, nu stiam eu pe atunci ca intre noi avea sa fie o relatie serioasa, dupa 2 ani de la acel sarut m-am combinat cu el si suntem impreuna de un an si cevahappy, primul sarut a fost cam emotionant, nu am sa il uit niciodata.Toata tremuram si mi-era rusine ca nu ma descurc si ca el va rade de mine, el avea 18 ani jumatate atunci. Dar nu a fost chiar asa rau cum imi imaginam, am lasat sa vina totul de la sine, primul sarut nu a fost cine stie ce, dar cele care au urmat au fost superhee hee.

| madalicious a răspuns:

La 15 ani pentru ca am fost mai timida si nu prea stateam in preajma baietilor. Si mai terminati cu intrebarile de genul asta!frustrated

| User a răspuns:

Nu din noufrustrated
La o varsta. a fost cumva.

| carminaburana43 a răspuns:

N-o sa crezi. Aveam deja 18 ani si nu eram inca sarutata de nimeni.Si cum am mers sa fiu angajata trebuia sa fac si un control medical.Doctorul a inchis usa si tot vroia sa ma mingiie pe la partile de jos si mie mi-era o rusine de nedescris. M= aintrebat daca sunt virgina si am zis ca bineinteles nu am avut niciodata nici un prieten.Si atunci jos m-a lasat in pace in schimb a inceput sa ma mingiie si sa ma sarute. M-a jenat extrem de mult dar nu vroiam sa pierd serviciul pentru atit. Dar cind am iesit pe strada tot drumul am scuipat pentru ca eu aveam 18 ani el 53 si mi-era scirba de gustul sarutului lui. Dar cel putin m-a invatat ce e sarutul.Si dupa eveniment la prima mea iesire in discoteca m-am lasat sarutata de primul baiat de care ma simteam atrasa sexual.Nici de atunci nu l-am vazut pe baiatul ala dar era absolut misto primul sarut izvorit din atractie sexuala.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu-mi aduce aminte. laughing

nu mai vroiam sarut in viata mea dupa experienta aia. laughing

| Alisa a răspuns:

La 17 ani. si sarutul nu poate fi explicat in cuvinte, mai ales daca este cu persoana iubita. este ceva unic, ce nu vei uita niciodata. love struck

| Cryssy a răspuns:

Sarut "pe bune" pe la 15 ani cam asa. love struck A fost ceva superb, ceva ce nu voi uita niciodata. love struck E ceva unic. love struck Eram emotionata si totul a venit de la sine. tongue Nu stiu. Nu se poate explica in cuvinte. love struck

| mcrenma a răspuns:

La 12 sau 13 ani. Si cum sa fie. A fost ok laughing

| symo_2617 a răspuns:

La 6 ani...laughing stiu ca e ciudat dar chiar asa a fost...si a fost si cu bayatul pe care il placeam la nebunietongue nu am avut mari emotii dar na ma gandeam ca daca o sa rada de mine si asa dar a trecut si nu a ras!

| Manele Man a răspuns:

Inainte sa ma sarut, m-am asigurat ca stiu cat de cat limba romana. Ar trebui sa faci la fel

| andreutza94 a răspuns:

La 14 ani. A fost frumos. big grin. Nu ma asteptam sa imi placa, dar totusi mi-a placut. Apoi au urmat altele si mai frumoase; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11-12 ani, si a fost foarte misto cu tipu potrivit si experimentat si nu ma asteptam laughing).