| ZăTweetyGirl a întrebat:

La ce vârstă vi se pare normal să ai primul prieten?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde,in ziua de azi vezi niste pustoaice de doar 11 -12 ani cu prieten, ceea ce mie mi se pare absolut stupid si deloc normal.Stii si tu cum sta treaba, baietii, cu cat te vad mai mica de varsta, cu atat te considera mai naiva si cred ca pot sa faca cu tine ce vor.De aceea, este mai bine sa iti faci prieten la o varsta la care ai capul pe umeri si esti destul de...dezghetata,poti lua propriile decizii care in acelasi timp sa fie chibzuite si sa te duca pe drumul cel bun.Este in joc viata ta si viitorul tau.De aceea, dupa parerea mea, la 16 ani este ok sa ai un prieten, dar nu mai devreme de aceasta varsta, poate doar mai tarziuhappy.La 16 ani esti destul de mare incat sa iti dai seama ce urmaresc anumiti baieti de pe urma relatiilorhappy. Papa!

| ZăTweetyGirl explică (pentru LifeIsColour):

Da, și mie mi se pare ciudat -.-.

| LifeIsColour a răspuns (pentru ZăTweetyGirl):

Sunt sigura ca oricui i s-ar parea ciudat sa vada o fata de doar 11-12 ani cu prieten, dar sa fie intr-o relatie in adevaratul sens al cuvantului, sa se sarute in public etc.Niste pusti de doar 11 ani sa se comporte precum niste adolescenti de 16-17 ani...

4 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

16 anosori, parerea meahappy

| Denisa20000 a răspuns:

14 ani happy