| TawnyDean a întrebat:

La ce virsta v-ati sarutat pentru prima oara?happy

8 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

| Anonimaa909 a răspuns:

Am 13 ani, si acum o luna am dat primul meu sarut cu limba.happy

| Bubble13 a răspuns:

12 ani...a fost ceva ...umed si inofensiv

| ioana31 a răspuns:

11happyFunda

| anonim_6080 a răspuns:

Inca nu s-a intamplat:blushing(fac 14 luna viitoare)

| MissIndependenttt a răspuns:

Pai eu cred ca la anul asta(13 ani)dar sincera sa fiu pana acum nu m-am sarutat cu limba ...ehh mai am timp si de astfel de lucruri:*

| me4ever98 a răspuns:

La 12 anilove struck.si a fost superb!:*

| klaws007 a răspuns:

Eu aveam 14 ani, ea avea 18 ani, deci iti poti da seama ca era profesionista fata., pardon femeia.
ca nu te`ai sarutat niciodata sau ca nu ai avut intalnire cu vreun baiat, asta nu e o problema, ai tot timpul sa iti faci iubiti, asa ca nu te grabi