| 4LeafCloves a întrebat:

La ce visează tinerii în zilele noastre?
La ce visați chiar voi, tinerii. -Cât mai multe răspunsuri-

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Tinerii din ziua de azi viseaza la kitzi mai multi bani. dar nuntzeleg la ce trebuiesk banii daca nu este iubire? eu visez la o viata kit mai buna la o familie bazata pe iubire si intzelegere.la o kariera de aktrzitza reushita.visez si acesta e cel mai fumos lucru. tu la ce visezi?

12 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Cat mai multi bani si un serviciu la care sa-mi faca placere sa ma duc. happy

| Dominicc a răspuns:

La multe. si degeaba...

| Mada a răspuns:

La viitorul apropiat. Ma gandesc daca voi putea sa termin scoala...sa am o profesie pe care ma pot baza. Apoi bineinteles barbatul visurilor mele, poate si copii, o casa stabila.
Nu dezvolt tot ce visez ca mi`e ca nu am loc sa scriu blushing laughing. In orice caz in mare partea la asta. In prezent mai mult despre scoala visez. crying. dar in rest.viitorul love struck

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu visez la dragostea adevarata, la bani, familie fericita, si la o cariera de fotomodel. laughing

| chocolatte a răspuns:

thinking In primul rand la o cariera sa am partea financiara asigurata (sa nu depind de nimeni), apoi la adevarata dragoste, o casuta frumoasa si o cabana la munte! a si o masina de teren!

| 4LeafCloves explică:

Și ca să răspund și eu la întrebare.
Eu visez să am o viață cât mai bună de acum încolo, să îmi construiesc o casă, apoi sa îmi întemeiez o familie.
Însă cel mai mult visez ca aceste vise să se împlinească.
Și mai visez să fac ceva important în viața mea, ceva de care lumea să își aducă aminte de mine. big grin

| M.T a răspuns:

O dragoste adevarat :X bani automat ca tr sa muncesc pentru ei si pe viitor sa fiu la casa meahappy masinatongue si mai ales sa am prieteni aproape.

| oky a răspuns:

La un cutremur in urma caruia sa se darame toate scolile si liceele ( doar scolile si liceele )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La citi mai multi bani fara sa faca nimic in schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu este sa am destui bani sa ajut niste copii din Africa... si sa nu am probleme mari cu sanatatea big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu visez sa obtin o medie buna in clasa a 12'a ca sa pot sa intru la facultatea dorita.Si mai visez de asemena, sa am destui bani ca sa pot infiinta o asociatie pentru copii cu probleme de sanatate!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un viitor asigurat