| anonim_4396 a întrebat:

la citi ani ati avut prima intilnire? si cind prima data v-ati indragostit?

Răspuns Câştigător
| Zambet a răspuns:

La 12 aniam avut prima intalnire... dar erau doar copilarii.la fel, tot la 12 ani m-am indragostit, dar baiatul de care m-am indragostit nu imi acorda atentie. Cum am spus erau numai copilarii laughing. Acum momentan nu sunt indragostita si nici nu am nevoie deoarece vreau sa imi urmez cariera si sa fiu o "fetita cuminte" blushing. Tu? smug

2 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Intalnire n-am avut. 12-13 ani[recent]

| savingyou a răspuns:

Mi-a fost pur si simplu interesant! nimic important